PAYLAŞ

BIM4TURKEY  olarak Türkiye’nin her yerinde BIM (Building Information Modelling-Yapı Bilgi Modellemesi) gündeminin yaygınlaştırılması ve doğru bir şekilde kullanılması-öğretilmesi üzerine çalışıyoruz.


Türkiye’de Yapı Bilgi Modellemesi ve Yönetiminin; inşaat sektörüne, eğitim sistemine ve kamu kurumlarına entegrasyonunu kolaylaştırmayı hedefliyoruz. Ayrıca üniversitelerden şimdiden BIM dünyasına katkı sağlayacak ekipler kuruyoruz. Bu ekipleri de üniversitelerde gerçekleştirdiğimiz konferanslarda oluşturuyoruz.

16 Nisan Salı günü ekibimizin akademi kısmından İTÜ Mimarlık Bölüm Dekanı Birgül Çolakoğlu, Medipol Üni’den  Atilla Dikbaş, TAV Construction’dan  Ahmet Çıtığıtıoğlu, Hasan Kalyoncu Üni’den  Prof. Dr. Yusuf Arayıcı gibi değerli kişilerin  Dünya’da BIM nerede ? BIM Nedir? Nasıl işleniyor? Türkiye’de nasıl aktif olabilir ? Nasıl Kullanabiliriz? Ülkemize ve inşaat sektörüne yararları nelerdir ? gibi bir çok sorulara ışık tutan bir konferans gerçekleştirelecektir. Sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız.

BIM KONFERANSI
16 Nisan 2019    10:00 – 16:30
İTÜ TAŞKIŞLA 126 Nolu Salon
bim4turkey.com

İTÜ Mimarlık Fakültesi ve BIM4TURKEY ev sahipliğinde gerçekleştirecek
‘Mimarlık eğitim ve uygulamalarında bütünleşik teknolojilileri’ ‘BIM (Yapı Bilgi Modellemesi)’ konulu
konferansa davetlisiniz.

Başvuru: www.bim4turkey.com

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen isminizi buraya giriniz