PAYLAŞ

Kimiz?

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa İnşaat Kulübü bizim adımız.

Ne Zaman Kurulduk?

2001 senesinde İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa İnşaat Mühendisliği öğrencilerinin kurmuş olduğu ve büyük birikimini günümüze yani 2019’a kadar kararlılıkla taşımış bir ekibiz.

Neler Yapıyoruz?

Ekibimizin yeni sloganlarından biri olan ‘’Gümbür gümbür’’ ifadesi gibi sezona başlıyoruz. Tanışma toplantıları, geziler, sinema, piknik, sportif turnuvalar gibi sosyal etkinliklerimizle birbirimizle kaynaşıyoruz. Tabii sene boyunca inşaat sektörünün en güncel takipçisi olarak yarışmalar, teknik geziler, güncel konularda uzmanlardan seminerler ve en önemlisi de Civil EnJoy’u düzenliyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Maksadımız kulübümüz ve onun vasıtasıyla da üniversitemizi, bölümümüzü yani öğrencilerimizi sektörle daha üniversite çağındayken tanıştırmak ve kendi sesimizi de sektöre duyurmak.

Nasıl Yapıyoruz?

Belki de en önemli sorunun cevabı bu olacak. Kocaman ve çok güzel bir ekiple. Uygurla, Ubeydeyle, Hilalle, Ahmet Keremle, Yusufla, Doğukan Akayla, Dicleyle, Muhammetle, Mertle, Tuğçeyle, Ademle, Halille , Tamer Seyidle, Kerem Livayla, Mehmet Tuzcuyla, Tarıkla, Bünyaminle, Gökhanla, Mehtapla, Tamerle, Baharla, İremle, Alperenle… Saysam uzayacak bu liste. İsmini yazmayı unuttuğum bütün güzel insanlardan özür dilerim ve tüm kulüp üyelerine emekleri için teşekkür ederim. Kulübümüzün geçmişini unutmak olur mu peki? Geçmişten günümüze bu kulüp için emeği geçen herkese ve özellikle kulüp koordinatör hocamız Doç. Dr. Savaş Erdem’e sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Konuşmama son verirken kulübümüzün hoşnutluğun, empatinin, güler yüzün, iş birliğinin, görev dağılımının, kaynaşmanın ve sektöre kendilerini tanıtmanın faydasını kavramasıyla gelecekte bugünden de güzel günler göreceğine emin olduğumu belirtmek isterim.

 

Eğer ekibimizi beğendiyseniz ve ekibimiz tarafından yazılan yazılara göz atmak isterseniz “Structpedia” çatısı altında alt başlıklara göz atabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen isminizi buraya giriniz