PAYLAŞ

Eski adı ile İnşaat Mühendisliği Seminerleri, ilki 2006 yılında düzenlenmiş, 2013 yılında yeni adı ve güncellenmiş içeriği ile uluslararası bir etkinlik haline getirilip CivilCon (Civil Engineering Convention) adını almıştır. İstanbul Teknik Üniversitesi Mühendisliğe Hazırlık Kulübü olarak etkinliğimizin başlıca amacı; inşaat mühendisliği adaylarının sektörde onları bekleyen iş sahalarıyla tanıştırmak, yönelecekleri alanlarla ilgili fikir sahibi olabilmelerini sağlamaktır.

CivilCon 2019’dan Kareler

Seminerler boyunca staj başvuruları alan şirketler sadece İTÜ öğrencileri ile değil, dünyanın farklı bölgelerindeki üniversitelerinden gelen öğrencilerle bir araya getirip, kurulan stantlarda karşılıklı iletişim kurabilecekleri platformu oluşturmak ve geleceğin meslektaşlarını bir çatı altında toplayıp buluşmalarını sağlamaktır.

CivilCon 2019’dan Kareler

Türkiye’nin sayılı ve seçkin kuruluşlarından gelen katılımcılarının vereceği seminerlerle, üniversitelerde eğitimi verilmeyen ve sahaya çıkıldığında eksikliği büyük oranda hissedilen, iş hayatına ilişkin tecrübelerin eksikliğinin giderilmesine, öğrencilerin insan kaynakları alanında bilinçlendirilmesine çalışılmaktadır.

Seminer Takvimi

CivilCon’un sunduğu fırsatlar sadece teorik bilgi olarak kalmayıp organize edilen workshop ve teknik gezilerle zenginleştirilmiştir.

CivilCon 2019

CivilCon 2020 Etkinliği için başvuru linki http://civilcon.itumhk.com/

CivilCon 2019

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen isminizi buraya giriniz