PAYLAŞ

Türkiye’nin en aktif öğrenci topluluklarından biri olan İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Endüstri Mühendisliği Kulübü’ne (EMK) bağlı olarak 1992’den bu zamana kadar çalışmalarını yürüten Optimum Dergisi’nin dönemsel serbest temalı üçüncü sayısı olan “Milenyum” Mayıs-Haziran sayısı çıktı!

Geleneksel olarak üçüncü sayımız olan serbest temalı sayımızda, Milenyum Çağını ve bu çağa dek süregelen yolculuğumuzu seçtik. “Milenyum”u tema alan dergimizin bu sayısında; “2001 Ekonomik Krizi, Filtre Balonları, Milenyumun Getirdiği Salgın Hastalıklar, Dijital Kıyamet” gibi değişimleri ve gelişmeleri konu alan çeşitli dosya konusu yazıların, kültür sanata dair denemelerin ve çok özel incelemelerin, yaşamın içinden kopan özgün hikayelerin, sizi mekanın ötesine götüren gezi yazılarının, heyecan dolu spor yazılarının ve de Hakan Anıl, Gül Bilge Mokan, Yunus Emre Gündüz, İsmail Türküsev gibi alanında uzman önde gelen isimlerin deneyimlerini ve yolculuklarını içeren bilgi ve bir o kadar da eğlence dolu röportajlara yer verdik.

Siz de ücretsiz bir şekilde ituoptimum.com adresinden dergimizin dijital versiyonuna veya Spotify uygulaması üzerinden “İTÜ EMK Optimum Dergisi” adı altında sesli dergimize ulaşabilir ve bilgi ve eğlence dolu eşsiz bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Keyifli okumalar!

Yazarın diğer yazıları için tıklayınız.

PAYLAŞ
Önceki makaleDeprem ve Tsunami
Sonraki makaleDramatik Bir Başarısızlık Hikayesi: Tacoma Narrows Köprüsü
Türkiye’nin en aktif öğrenci topluluklarından biri olan İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Endüstri Mühendisliği Kulübü (EMK)’ne bağlı olarak çalışmalarını devam ettiren Optimum Dergisi 1992 yılında İTÜ İşletme Fakültesi Maçka Kampüsü’nde kurulmuştur. Üniversitelerin her bölümünden öğrencilerin katılabildiği ve tamamıyla öğrenciler tarafından düzenlenen bir dergi topluluğudur. Dergimizin içeriğinin oluşturulmasından tasarımına kadar her aşamasını dergi ekibimiz tamamlamakta ve gerek İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) kapsamında gerek İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) dışında dağıtımını gerçekleştirmektedir. Dergi topluluğumuz her sayıda geliştirdiği zengin içeriklerle Optimum Dergisi’nin yenilikçi anlayışını korumakta ve dergiyi canlı tutmaktadır. Ekibimiz, her yıl yayınladığı tüm sayılarda kariyerden kültür-sanata akademik ve sosyal konulara dokunmakta, güncel içerik oluşturmayı amaç edinmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen isminizi buraya giriniz