PAYLAŞ

Değerli dostlar,

Bildiğiniz üzere uzun bir süredir Mert Sezer ile birlikte “2 Mühendis” adlı Youtube kanalımızda inşaat sektörü ve mühendislik konuları ağırlıkta olmak üzere paylaşımlarda bulunuyoruz. Ülkemizden ve dünyanın dört bir köşesinden bizleri takip eden dostlar sayesinde kısa bir sürede 7000’e yakın takipçiye ulaşarak ülkemiz için önemli bir sosyal medya hesabı haline geldik.

Geçen süre zarfında hem üniversite öğrencilerinden, hem sektör içerisinde yer alan takipçi dostlarımızdan bir çok talep ve soru geldi. Elimizden geldiğince sorulara cevap vermeye, bildiklerimizi paylaşmaya çaba gösterdik. Artık istiyoruz ki, bu oluşumu bir adım daha ileriye taşıyalım.

Bizleri takip eden, etkinliklerine davet eden, mühendislik ve inşaat sektörü içerisinde yer alan takipçilerimizin birbirleri ile bilgi paylaşabilecekleri, anlık olarak birbirleri ile yazışabilecekleri, dünyadaki tüm gelişmeleri takip edebilecekleri bir topluluk oluşturma amacıyla 2 Mühendis Discord grubunu kurmuş bulunuyoruz.

Discord topluluğumuza katılarak;

– Onlarca konu başlığı altında sorularınızı veya isteklerinizi topluluğumuzla paylaşabilir ve diğer üyelerden anında yardım alabilirsiniz,

– Tüm sektörel etkinlikleri, güncel haberleri ve gelişmeleri buralardan takip edebilir ve hatta kendi organizasyonlarınızın duyurularını tüm topluluğumuz ile anında paylaşabilirsiniz,

– Mühendislik alanında kullanılan tüm yazılımlar hakkında soru ve bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz,

– Üniversite öğrenci arkadaşlar diğer üniversitelerdeki öğrenci arkadaşlarla topluluk üzerinden iletişime geçebilir, bilgi ve belge paylaşımını sağlayabilir,

– Ve daha onlarca konuda paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Daha yolun başındayız, sizlerin desteği ve görüşleri ile çok kısa sürede bilgi paylaşımının ön planda olduğu, ülkemizin en geniş katılımlı mühendislik ve inşaat sektörü topluluğunu kuracağımıza inancımız tam.

Sizleri de 2 Mühendis Discord topluluğunda aramızda görmek isteriz. Katılmak için aşağıdaki linke tıklamanız yeterli.

https://discord.gg/Zab6YMg

PAYLAŞ
Önceki makaleStanford Hapishane Deneyi
Sonraki makaleÖngerilmeli Beton
1987 yılında İTÜ'den İnşaat Mühendisi olarak mezun oldu. 1987-2007 yılları arasında Koç Grubu ve Alarko'da orta-üst düzey yönetici olarak görev aldı. 2007'de yapı sektörüne yönelik danışmanlık hizmeti veren 1inşaat Danışmanlık firmasını kurdu. 2004-2012 yılları arası İMO'da yönetim kurulu üyesi olarak görev yaptı. 2014 yılından bu yana Beykent Üniversitesi'nde yüksek lisans öğrencilerine ''Yapım Yönetimi'' dersleri vermektedir. Ayrıca çok sayıda üniversite, STK ve firmalara ''Proje Yönetimi'' ve ''Kariyer Yönetimi'' eğitimleri vermiş ve vermeye devam etmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen isminizi buraya giriniz