PAYLAŞ

Bu sene altıncısını düzenlediğimiz YAPI GÜNLERİ etkinliğimize geri sayım başladı. Şöyle bir geçmişe baktığımızda her sene daha da üstüne koyarak en iyi, en verimli ve eğlenceli şekilde gerçekleştirdiğimiz bu etkinlikte bu sene de en iyi şekilde sizlerleyiz.

Sektörün önde gelen isimlerinin katıldığı ve destek olduğu Yapı Günleri etkinliğini her sene konaklamalı ya da konaklamasız olarak gerçekleştirip workshoplar ile destekliyoruz. Aklınızdaki birçok soru işaretine cevap bulacaksınız ve sektördeki bilgilerinizi genişleteceksiniz.

Ve şimdi de Yapı Günleri’21 etkinliği ile sizlerleyiz. Yılın en iyi etkinliğine hazır mısınız? Çekimleri Dokuz Eylül Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanlık Konferans salonunda yapılıp aynı anda DEYAP YouTube kanalımızdan canlı olarak aktarılacak olan bu etkinlikte sizleri sektörün en iyi isimleri karşılıyor. Size değerli bilgilerini aktarıp sorularınıza cevap olacak Yapı Günleri’21 etkinliği her sene olduğu gibi bu sene de workshoplar ile desteklenecek. Etkinliklerimizde hem teknik hem sosyal hediyeler de vereceğiz. Bu zor günlerde sizi bir nebze mutlu edebilmek istiyoruz. Mesela DEYAP vasıtasıyla yurtdışına dil eğitimine gitmeye ne dersiniz? Peki ya teorik anlamda kendinizi donatmaya? Bu kadar da değil. Aynı zamanda birçok çekilişle bilgisayar çantası, günü birlik/konaklamalı seyahat, heykeller, kupalar ve daha nicelerini kazanma şansınız var. Hepsi ve daha fazlası Yapı Günleri’21 de.

25-26 Mart’ta planlarınızı iptal edin. Geliyoruz! Her zaman en iyisi için buradayız. Etkinliğin detayları için bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip etmeyi unutmayın.

 

Instagram Adresi: https://www.instagram.com/deuyapi/

Yapı Günleri Instagram Adresi: https://www.instagram.com/yapi.gunleri/

YouTube Adresi: https://www.youtube.com/channel/UCdZQVEZ-ylsFCbRJRgIlBCg

Linkedin Adresi: https://www.linkedin.com/company/10927235/admin/

Twitter Adresi: https://www.linkedin.com/company/10927235/admin/

Yapı Günleri Twitter Adresi: https://twitter.com/yapigunleri

İnternet Adresi: https://www.deyap.org/

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen isminizi buraya giriniz